1.kolo I.liga ženy - Sokol Bakov n/Jiz. x Sokol Krčín 7:14(5:9) – body pro Bakov: 0

29.08.2010 13:00

Sokol Bakov n/Jiz. x Sokol Krčín 7:14(5:9)                                                                                                                                                        diváků: 80       rozhodčí: Jan Baumruk

Naše sestava:

Brána: Monika Bártová

Obrana: Lucie Mrákotová, Monika Beranová, Šárka Pelikovská,
Kateřina Pěnkavová, Petra Puskajlerová

Útok: Kristýna Cecavová, Lucie Navrátilová, Helena Mrákotová, Lucie Bejdová

Trenér: Mirek Beran             Vedoucí: Michal Štěpánek

Během prvního poločasu rozdíl skóre narůstal ve prospěch Krčína. Na konci poločasu byl výsledek 5:9 v náš neprospěch.

Od začátku 2. poločasu se nám herně dařilo. Naše obrana a brankář nedovolili soupeři dlouho skórovat. Věřili jsme v obrat a ve vítězství. Dlouho se hrálo za stavu 7:11 a bakovský tým měl několik příležitostí ke srovnání skóre. Naneštěstí se nám stále nedařilo překonat brankářku hostí. Nedávali jsme góly. Proto stačilo Krčínu dát v druhém poločase jen pět gólu a zajistit si tak jasné vítězství. Efektivita střelby našeho týmu byla malá a ke konci zápasu začínal mít soupeř navrch. Zápas jsme prohráli 7:14.

Góly: Cecavová 3, Navrátilová 2, Bejdová 2